KONST / Litografier / Färglitografi 14886348
nr 1488 6348
Lars Fuhre
(f. 1965), Sverige
"Allt är ditt fel". Signerad. Färglitografi, bildmått: 40x29 cm, yttermått inklusive ram: 53x43 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:05:36
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
800 kr
Lars Fuhre
Läs mer om Lars Fuhre